Z myślą o maturzystach po latach – matura 2014 r.

Z myślą o przyszłych maturzystach po latach, mających odwagę tak wiele zmienić w swoim życiu

W Edu & You co roku udoskonalamy naszą ofertę, kolejny kurs to inne doświadczenie, każdy człowiek to nowa inspiracja, zawsze bierzemy pod uwagę pomysły naszych kursantów, dlatego nasza oferta na rok 2013/2014 uwzględnia wszystkie oczekiwania.

Proponujemy Ci zatem wzięcie udziału w kursie stacjonarnym ( zajęcia w Katowicach lub w Gliwicach) albo internetowym ( głównie dla chętnych spoza województwa śląskiego). Program obu form kursu będzie uwzględniał te same zagadnienia, forma internetowa to nie tylko dostarczane gotowe materiały edukacyjne w różnej postaci, ale również spotkania na specjalnych platformach, które umożliwią zadanie różnorodnych pytań lub ćwiczenie pewnych umiejętności, czyli zajęcia lekcyjne, ale za pośrednictwem Internetu.  Taka forma to także możliwość kontaktowania się z nauczycielami drogą mailową. Przewidujemy również dodatkowo specjalne zjazdy dla tych, którzy będą chcieli zadać bezpośrednio pytania i przećwiczyć niektóre zagadnienia w grupie z nauczycielem.

Obie formy: stacjonarna i internetowa to po prostu więcej możliwości. Możesz wybrać taką ofertę, która Ci bardziej odpowiada. Jesteśmy otwarci na różne sugestie i pomysły pozwalające jeszcze lepiej pomóc każdemu maturzyście po latach dotrzeć do celu.

Zastanawiając się nad podjęciem decyzji o zdawaniu matury, pamiętaj natomiast o tym, że w 2015 roku egzamin znowu ulega zmianom. Ustny egzamin z języka polskiego będzie polegać na odpowiedzi na wylosowane pytania, egzamin pisemny również będzie utrudniony, trzeba będzie także zdawać więcej przedmiotów niż dotychczas. Dlatego właśnie chyba lepiej zdawać maturę w 2014 roku. Przygotowując się do egzaminów w przyszłym roku szkolnym, można korzystać z materiałów już funkcjonujących i ćwiczyć na arkuszach maturalnych z ubiegłych lat. W 2015 prawie wszystko będzie nowością
i jedną wielką niewiadomą.
Pomyśl zatem, czy nie warto podjąć decyzję o maturze właśnie teraz?

2 myśli nt. „Z myślą o maturzystach po latach – matura 2014 r.

  1. dziekuje za pamiec o mnie i kolejne informacje podjekam juz pewne kroki ale powiem w pozniejszym terminie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *