Oblana matura
z matematyki lub polskiego?

Pomożemy Ci skutecznie,

jak 600 innym, którzy zdali!

Zapisy na kurs internetowy trwają tylko do 25 lipca, kiedy zaczynamy wspólną naukę?

Chcesz zdać maturę w 2019?

Jeśli chcesz ZDAĆ MATURĘ POPRAWKOWĄ, to koniecznie
zapoznaj się z treścią tej strony internetowe.

Rozumiem, że nie jest to proste, ponieważ już raz Ci nie wyszło. Dlatego pomogę Tobie w przygotowaniu do matury i opanowaniu KLUCZA odpowiedzi.

Podczas kursu nauczysz się jak IDEALNIE wpasować się w kryteria, które Centralna Komisja Egzaminacyjna nakłada na maturę

Po zakończeniu kursu przygotowawczego będziesz doskonale wiedzieć, w jaki sposób odpowiadać na pytania i co należy znać, aby ZDAĆ.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli jesteś w stanie zainwestować JEDNĄ GODZINĘ dziennie, aby się przygotować do egzaminu jeszcze w sierpniu.

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeżeli uważasz, że matura ZDA SIĘ SAMA i możesz podejść na YOLO, bo takie rzeczy dzieją się tylko w filmach.

10 lat

doświadczenia

600

zdanych matur

97%

zdawalności

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ,
BY ZDAĆ EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI?

Mobilnie

Nie zmieniaj planów na wakacje, w trakcie podróży nadrobisz wszystkie zaległości. Nasz kurs można “spakować do torby” i uczyć się do poprawki gdziekolwiek chcesz, nad morzem albo w górach.

Systematycznie

Zyskasz biegłość utrwalając przyswojony materiał. Będziesz powtarzać wiedzę, która da Ci spokój i gwarancję powodzenia na poprawce. 1-2 godziny nauki dziennie w zupełności wystarczą!

Efektywnie

Przecież tu chodzi o bardzo ważny etap w Twoim życiu! Zyskasz potrzebny dokument. To będzie ulga, prawda? Zobaczysz uśmiech swoich rodziców i zaczniesz myśleć o przyszłości. Głowa do góry!

Nie trać czasu na rozpamiętywanie tego, co się nie udało!


Masz wiele do zrobienia, weź sprawy w swoje ręce i przygotuj się do egzaminów poprawkowych

Nie trać czasu na rozpamiętywanie tego, co się nie udało!


Masz wiele do zrobienia, weź sprawy w swoje ręce i przygotuj się do egzaminów poprawkowych

Cześć, nazywam się Joanna

W Edu&You doskonale wiemy, że oblana matura to żadna tragedia. Pomożemy Ci zdać, tak jak pomogliśmy już ponad 600 osobom! Zajęcia odbywają się na ekranie Twojego komputera, za pośrednictwem wideokonferencji: logujesz się do wirtualnej klasy, gdzie czeka na Ciebie nauczyciel i reszta grupy, widzisz i słyszysz nauczyciela, a obecność grupy ujawnia się w jej aktywności na czacie.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

  • mamy 10 lat doświadczenia w przygotowywaniu do egzaminu maturalnego
  • pomogliśmy zdać ponad 600 maturzystom egzamin dojrzałości
  • specjalizujemy się w “ciężkich przypadkach” 😉

Wystarczą 1-2 godziny dziennie, żeby w miesiąc skutecznie przygotować się do egzaminu poprawkowego, a systematyczność to klucz do maturalnego sukcesu!

Wszelkie prawa zastrzeżone | Wdrożone przez WBIZNES

Dołącz do kursu online,
podając swoje imię i adres e-mail