Opinie

Pierwsza połowa maja, kiedy nasi kursanci zdają egzaminy, a potem przełom czerwca i lipca każdego roku, kiedy odbierają świadectwa maturalne, to dla nas zawsze wyjątkowy czas. Bardzo często absolwenci swoją radością dzielą się również z nami, dzięki czemu wiemy, że nasza praca ma sens. Oto tylko drobny ułamek podziękowań, które co roku dostajemy:

Teraz…

(forum maturalne 2022)

Iwona:

przed snem odsłuchałam nasze ostatnie Warsztaty z Panem Krzysztofem a dzisiaj rano jeszcze przeczytałam sobie wpis motywujący Pani Joanny i dałam radę;)

Przecież inaczej być nie mogło!!!

Dziękuję całemu zespołowi za przygotowanie, motywację i wsparcie!


Edyta:

Dziękuję Edu&You za profesjonalne przygotowanie do matury a Pani Kasi za piękną motywację, budujące rozmowy, za wiarę i sprawienie, że byłam ważna.

Matura, matura i po maturze 😉

nie jest to proste dotrzeć do ludzi po wieloletniej przerwie w nauce.

Dziękuję i pozdrawiam.


Izabela:

nie wierzyłam ,że codzienny stres i tak krótki czas na przygotowanie od września do kwietnia  skończy się sukcesem.

Dziękuję :

– Pani Joannie za “zmuszenie” mnie do wzięcia udziału w kursie, pomimo moich wielkich obaw ,że nie podołam z materiałem w tak krótkim czasie 😉

– Pani Ewie, która w “swojski” sposób pokazała na nowo świat matematyki 😉

– Pani Katarzynie , która zawsze ratowała dobrym słowem i wsparciem 😉

– Panu Krzysztofowi, za wyjaśnienie niewyjaśnionych tematów z moich czasów szkolnych , w prosty a zarazem rzetelny sposób 😉

– Panu Leszkowi, za wesołe a jednak mobilizujące zajęcia 😉

Jeszcze raz dziękuję Wam za przekazaną wiedzę, poświęcenie, mobilizację oraz wsparcie. Wasze zasługi są nieocenione 😉 😉 😉


Małgorzata:

Pani Ewo, nauka z Panią to ogromna przyjemność. Przez wszystkie lata szkoły nie nauczyłam się tyle co w ostatni rok. Pani „zabite koty” zostaną w moich wspomnieniach na długie lata. Dzięki Pani polubiłam matematykę a co ważniejsze zrozumiałam. Panie Pawle, praca z panem to czysta przyjemność. Od początku zajęć robiliśmy zadania, które bardzo się przydały przy pisaniu matury. Panie Krzysztofie, brakuje mi słów, choć język polski ma ich wiele. Jest Pan jednym z najlepszym wykładowców z którymi miałam okazję pracować. Już mi brakuje wykładów z Panem. Dziękuję za słowa wsparcia na ostatnich warsztatach, jest Pan nieoceniony.

Matura zaliczona z bardzo dobrymi wynikami. 😉 Niemożliwe stało się możliwe. 😉


…i wcześniej…

(forum maturalne, wyjątkowo, z powodu pandemii, sierpień 2020)

Małgorzata:

Witam Was!

U mnie Polski podstawa 73%, rozszerzenie 80% – jestem w totalnym szoku.. Byłam pewna, że piszę bzdury bez ładu i składu…

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję Panu Krzysztofowi za wspaniałe wykłady i zachętę do czytania lektur, nawet tych trudnych

Sebastian:

Dzień dobry

Chciałem baaardzo podziękować za współpracę i osiągnięcie takiego wyniku. Pani Joannie za tą pierwszą rozmowę, podczas której przekonała mnie, że da się to zrobić i dodała ogromnej mocy już na samym wstępie, Panie Ewie za te wszystkie liczby, pierwiastki, potęgi, które potrafiła odświeżyć w mojej głowie i poukładać je tak przejrzyście, Panu Krzysztofowi za te wykłady na których zabierał nas w świat różnych epok i tak barwnie je opisywał oraz wszystkim uczestnikom kursu za miłe towarzystwo i klimat wspólnie budowany. Sukces został wspólnie osiągnięty Dziękuję raz jeszcze i samych pozytywnych chwil wszystkim życzę

Poniżej wyniki tego sukcesu:

– matematyka : 60%

– j. polski : 57%

– j. angielski podst. : 100%

– j. angielski rozsz. : 36%

Mikołaj:

poszedłem do szkoły, aby potwierdzić swoje przypuszczenia (nie obawy), iż może udało mi się cudem zdać jeden z trzech przedmiotów. Nie powiem – trochę przykładałem się w ostatnim roku do nauki, ale nie wierzyłem, że po 24 latach przerwy uda się zdać maturę. Orłem w szkole nie byłem

Odebrałem świadectwo, matura zdana:

 1. polski  89% – szok
 2. angielski 78% – kolejny szok

matematyka 46% – mam to – cel osiągnięty,

Dla Całego Zespołu Edu-You ogromne podziękowania za profesjonalizm, wsparcie i zaangażowanie, za to iż macie w sobie tyle siły, aby podzielić się nią z nami wątpiącymi. Dziękuję też za obecność zdającym, bo w grupie zawsze raźniej i weselej było. Będzie mi tych zajęć brakowało.

Monika:

Pani Joanno, wspaniale , że Pani wymyśliła taką szkołę zanim jeszcze nadeszło szaleństwo pandemii Pani przewidziała, że przyjdzie czas nauki on-line

Po dwóch latach pracy mogę powiedzieć : WYGRAŁAM!!!

W tym roku podjęłam wyzwanie zdania matematyki i udało się!!! To jest mój największy sukces, bo matematyka była dla mnie koszmarem z czasów licealnych. Dzięki Pani Ewie oswoiłam się z nią, a nawet polubiłam. Wzór na deltę i miejsca zerowe zapamiętam do końca życia. Pani Ewo, ogromnie Pani dziękuję)) W moim przypadku, dokonała Pani niemożliwego. Zdałam na 42 procent, dla mnie to jak 100 procent.

Wyniki z poprzedniego roku:

polski podstawa 59 procent

polski rozszerzenie 88 procent

polski ustny 85 procent

angielski podstawa 88 procent

angielski rozszerzenie 54 procent

angielski ustny 100 procent

Pozdrawiam wszystkich i serdecznie gratuluję. Walczyliśmy i wygraliśmy!!!

Gabriela:

Moja dwuletnia praca zakończona sukcesem – oficjalnie wpisana na listę studentów

Pani Asiu, dziękuję za motywację, zrozumienie i za zaangażowanie w Firmę, którą Pani tworzy wraz ze współpracownikami. Wiele osób dzięki Państwu uwierzyło w siebie, pokonało strach i wstyd, zdając maturę mimo upływu czasu od zakończenia szkoły (u mnie 19 lat).

Panie Krzysztofie, Pana wykłady z ubiegłego roku wciąż krążą w mojej głowie, słuchałam ich po kilka razy. Zafascynował mnie Pan literaturą oraz historią, bo nie sposób oddzielić jedno od drugiego.

Pani Ewo, cudownie prosto i dobitnie dotarła Pani do mojej opornej na matematykę głowy! Nie zawsze nadążałam, ale Pani wtłoczyła mi co jest podstawą i co jest najważniejsze. Pani rady sprawdziły się w 100%

Panie Pawle, dziękuję za cierpliwość anioła. Za wiedzę, dostępność i poświęcony czas na rozwój mojego angielskiego od zera  do …obecnego poziomu To dopiero początek mojej przygody – obiecuję!

Moje wyniki:

Ustna

 1. polski 100%

Pisemna podstawowa

 1. polski 76%
 2. angielski 70%

matematyka 54%

Pisemna rozszerzona

 1. polski 88%

Dziękuję!

…i wcześniej…

(forum maturalne, maj 2018)

Justyna:

Panie Krzysztofie.

Pan zawsze wie jak kogoś podtrzymać na duchu. Dziękuje!

jestem już po ustnym egz. z j. polskiego i wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania…. 100% uśmiech


Aneta:

Panie Krzysztofie jest Pan czarodziejem, język polski był zawsze moją kulą u nogi a tu takie zaskoczenie 95% z ustnego, nie mogę uwierzyć że to się dzieje naprawdę.

Bardzo dziękuję za solidne przygotowanie i motywację uśmiech


Katarzyna:

.W piatek mialam egzamin ustny z j.polskiego .Jestem z siebie bardzo dumna a zarazem zaskoczona bo na 40 punktow zdobylam 38.Jest to moj wieli sukces ktory by sie nie dokonal gdyby nie Pan Krzysztof, dlatego dziekuje serdecznie za ogromna wiedze i wsparcie ,ktore otrzymałam


Elżbieta:

zdałam ustny egzamin z języka angielskiego. Wynik wspaniały ,bo aż 70% . Panie Pawle bardzo dziekuje za przygotowanie . Jest Pan moim bohaterem. Uczynił Pan ,że niemożliwe stało się możliwe. Bardzo dziekuje.


Dagmara:

Jestem przeszczesliwa!!! Komisja po podliczeniu mojej punktacj( podliczenie zajelo im 3 x szybciej niz pozostalym osobom egzaminowanym) poprosila  nas do sali i oglosila wyniki- 30/30 !!!!!

100%!!!!!

Dziekuje Panie Pawle za przygotowanie do egzaminow  i za wiare w moje możliwości puszcza oczko

Wkoncu moge odpoczacz i od pazdziernika kontnuawac dalsza nauke uśmiech)))


Bogdan:
.
Po pierwsze, Wielkie Podziekowania dla calego
zespolu Edu&You.
Wlasciwie dopiero tuz przed
matura  dotarlo do mnie, na co sie porwalem, (matura po latach).
Tu chyba nastapil pierwszy “paraliz”.
Po matematyce …(nic nie umiesz,do niczego sie nie nadajesz) w “radosnym” nastroju przyszlo nieuchronne
zderzenie z rzeczwistoscia.
Zeby nie etapowac martyrologia, uprzejmie”donosze”, ze poczulem sie troche Jak bohater “Procesu”….. 😉
Szok wywolaly gratulacje od
wspolzdajacej “dziatwy”, po ogloszeniu ustnych wynikow,
zarowno j.polskiego 40/40 !!!!!
Jak i  j.ang 27/30 !!!  uśmiech
Jesli zostanie tylko matematyka, to ” chytry” plan
bedzie wykonany w 100%.
.

…i wcześniej

Witam serdecznie,

Chciałam się pochwalić, że jednak zdałam maturę! Dzięki Pani jednak podeszłam do matematyki.
Wszystko mam zaliczone, tylko nie wiem na ile procent, bo przebywam obecnie za granica i udało mi się tylko uzyskać informacje, że nie mam żadnej poprawki w sierpniu i mogę odebrać świadectwo!
Pozdrawiam


Witam serdecznie Pani Asiu.
Już dawno miałam się odezwać i opowiedzieć o swoich wynikach maturalnych. Jednak jakoś tak przestałam myśleć o maturze.
Matematykę cudem zdałam -32%  – ale się cieszę, że się udało, zresztą dzięki Pani motywacji, bo przecież uczyłam się tylko we wrześniu a potem dopiero 10 dni przed maturą.  : )
Polski – 43% (50-ustny)
Stres, zmęczenie i słaba wiara we własne możliwości zrobiły swoje, bo po maturze w drodze do domu po trochu uświadamiałam sobie ile i co mogłam jeszcze napisać czy rozwiązać na matematyce. Ale teraz wiem, że mnie stać na więcej : – )
W dodatku każdy mi gratuluje już samego podejścia do matury po 11 latach, więc było warto : )
Gdyby nie Pani to bym nadal czuła się nieszczęśliwie z powodu poczucia, że czegoś mi bardzo brakuje. Dziękuję więc bardzo.
A i jeszcze Angielski – 98% : – ) (100-ustny). Do tego podeszłam na totalnym luzie, bo byłam naprawdę świetnie przygotowana przez Pana Pawła.
Pozdrawiam gorąco
Joanna K.


Witam

Właśnie sprawdziłam wyniki i nie mogę jeszcze uwierzyć, że w rubryce zdał jest słowo TAK!.
Nawet j. angielski, który miałam w planie zdawać w przyszłym roku jest na TAK.:)

Dziś będziemy mieli podwójne święto. Dziś razem ze swoim synem odbieramy świadectwo. On z wyróżnieniem za ukończenie II klasy technikum, ja za zdanie matury po 18 latach.

To przykład na to, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno a dzieci w tym pomagają i wspierają.

Dziękuję za przygotowanie, za spotkania i rozmowy w klasie. Szczególnie za matematykę, gdyż po zajęciach z P. Anią bardzo ja polubiłam a jak mówię o tym znajomym to patrzą na mnie jak na kosmitę.

Pozdrawiam Serdecznie
Szczęśliwa maturzystka po latach


Pani Joasiu!!
Wstydzę się polskiego – tylko 56%
Matematyka – 68%
Angielski – 95%

I po 100% za oba ustne 🙂

Wie Pani że Kasia wyprzedziła mnie o 1% ….
Dobrze nam zrobiło to współzawodnictwo 🙂


Dzień dobry, dziękuję bardzo za owocną współpracę.  Piszę do Pani osobiście i w załączeniu przesyłam dowód namacalny skuteczności Edu & You, czyli skan mojego świadectwa dojrzałości. Cieszę się bardzo, że podczas poszukiwań odpowiedniego kursu przygotowującego trafiłam akurat na was.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta


Dziękuję za pomoc, bo pomogła i to bardzo. Mój wynik to 95%! Bez stresu dzięki ćwiczeniom i motywacji z waszej strony. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 🙂

 1. Ponad rok temu ( w maju ) postanowiłam po ponad 25 latach od skończenia szkoły zdać egzamin maturalny i dokonać zmian w życiu. Wyzwanie jak dla mnie karkołomnie, bo zaczynać od początku naukę polskiego nie mówiąc już o matematyce.. eh.. wtedy myślałam, że jak dla mnie to Himalaje; ale postanowiłam : teraz albo nigdy. Decyzja zapadła….. Parę dni temu odebrałam oficjalne wyniki:
  Polski pisemny 50%, ustny 100%, j.polski rozszerzony 80%,
  matematyka 42%, angielski pisemny 66%, ustny 87% . Teraz kolejny etap w życiu, uczelnia prawie wybrana… Jeśli ktoś ma wątpliwości czy warto to moje świadectwo niech będzie zachętą, że WARTO. Szczerze polecam Edu & You, pełna “profeska” 🙂 Matematyka od postaw z p. Ewą wchodzi w głowę jak masło i jeśli ktoś myśli, że matma koszmar to po kursie zmieni zdanie. Język polski to wciągające i inspirujące podróże w czasie od starożytnej Grecji przez Szekspirowską Szkocję do Reymontowskich Lipiec z p. Krzysztofem to nie tylko zaliczenie wykładów j.polskiego, ale dawka wiedzy, której nie znalazłam na różnych kanałach edukacyjnych na youtubie. Angielski z p.Leszkiem bezstresowo, łagodnie ale skutecznie i motywująco 🙂
  No i SZEFOWA p. Joanna, czuwająca, niezawodna, zachęcająca i zawsze z dobrym słowem.
  Szczerze polecam. Edu & You to mój strzał w 10 ! Można? można…..Marzenia się spełniają 🙂

 2. Witam Serdecznie
  Bardzo chciałam podziękować wszystkim nauczycielom z Edu&You którzy przyczynili się do tego że po 23 latach przerwy w nauce zdałam maturę.
  To uczucie jest niesamowite a przygotowania z tak wspaniałymi nauczycielami to tylko przyjemność.Na samym początku byłam przerażona tą ilością materiału jak i formą nauki on-line.Nie byłam przekonana do końca czy on-line się u mnie sprawdzi.Zawsze wolałam spotkania lekcyjne na żywo w klasach i.t.d.Ale teraz mogę wszystkich niepewnych zapewnić że nauka w ten sposób jest na prawdę bardzo dobra i sprawdza się.Nauczyciele wszystko wyjaśniają,pomagają,i dodają otuchy w chwilach zwątpienia.Super lekcje są na platformie,zawsze można do materiału wrócić jak coś jest nie jasne.Można na okrągło powtarzać i trenować.Nie tracimy czasu na dojazdy. Dołożyłam do tego systematyczność tak jak nauczyciele doradzali i matura zdana.Szczerze powiem że teraz to mi brakuje tych lekcji on-line.Jestem pewne że jeżeli ktoś podejmie się zdania matury z Edu&You na pewno ją zda i nie ważne jaką ma przerwę a naprawdę warto.Wspaniała szkoła,wspaniały zespół.Wielkie UZNANIE dla całego zespołu.Jesteście wspaniali i rozwijajcie się dalej pomagając innym w przełamaniu strachu.Z Wami wszyscy dadzą radę!!!!
  Wioletta Kaczmarek

 3. Witam wszystkich.
  Najlepsi nauczyciele na świecie. !
  Po 8 latach przerwy w nauce zdałam maturę 🙂 dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminów maturalnych .
  Szczerze polecam Edu&You .
  Dzięki tej szkole można osiągnąć niemożliwego 🙂

 4. Zdawałam maturę 2022 roku, 22 lata po skończeniu liceum. W tak zwanym między czasie, rodzina, 3 dzieci, dom, własna firma. Poczułam, że chce coś dla siebie zrobić, coś co lubię, jakiś zawód medyczny. Dostałam się na Terapie zajęciowa na Uniwersytet Medyczny w Poznaniu 😊 za chwilę kończę 1 rok. Na Pewno nie zrobiła bym tego bez Was. Dziękuję z całego serca za wielogodzinną naukę 😜

 5. Z wielką wdzięcznością pragnę podziękować za szansę nauki w Państwa szkole. To była wspaniała inwestycja we własny rozwój. Egzamin zdałam po około 8 miesiącach nauki z doskonałym wynikiem, co stanowi jednoznaczne potwierdzenie wysokiej jakości kształcenia oferowanego przez szkołę. Dziękuję, że mogłam być częścią tak wyjątkowej społeczności edukacyjnej i kontynuować naukę na studiach wyższych. Serdecznie zachęcam wszystkich zainteresowanych do podjęcia nauki w tej szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *