Opinie

Przełom czerwca i lipca każdego roku to dla nas zawsze wyjątkowy czas, ponieważ nasi kursanci odbierają wymarzone świadectwa maturalne. Bardzo często swoją radością cieszą się również z nami, dzięki czemu wiemy, że nasza praca ma ogromny sens. Oto tylko drobny ułamek podziękowań, które co roku dostajemy:

Witam serdecznie,

Chciałam się pochwalić, że jednak zdałam maturę! Dzięki Pani jednak podeszłam do matematyki.
Wszystko mam zaliczone, tylko nie wiem na ile procent, bo przebywam obecnie za granica i udało mi się tylko uzyskać informacje, że nie mam żadnej poprawki w sierpniu i mogę odebrać świadectwo!
Pozdrawiam


Witam serdecznie Pani Asiu.
Już dawno miałam się odezwać i opowiedzieć o swoich wynikach maturalnych. Jednak jakoś tak
przestałam myśleć o maturze.
Matematykę cudem zdałam -32%  – ale się cieszę, że się udało, zresztą dzięki Pani motywacji,
bo przecież uczyłam się tylko we wrześniu a potem dopiero 10 dni przed maturą.  : )
Polski – 43% (50-ustny)
Stres, zmęczenie i słaba wiara we własne możliwości zrobiły swoje, bo po maturze w drodze do domu po trochu uświadamiałam sobie ile i co mogłam jeszcze napisać czy rozwiązać na matematyce. Ale teraz wiem, że mnie stać na więcej : – )
W dodatku każdy mi gratuluje już samego podejścia do matury po 11 latach, więc było warto : )
Gdyby nie Pani to bym nadal czuła się nieszczęśliwie z powodu poczucia, że czegoś mi bardzo brakuje. Dziękuję więc bardzo.
A i jeszcze Angielski – 98% : – ) (100-ustny). Do tego podeszłam na totalnym luzie, bo byłam naprawdę świetnie przygotowana przez Pana Pawła.
Pozdrawiam gorąco
Joanna K.


Witam

Właśnie sprawdziłam wyniki i nie mogę jeszcze uwierzyć, że w rubryce zdał jest słowo TAK!.
Nawet j. angielski, który miałam w planie zdawać w przyszłym roku jest na TAK.:)

Dziś będziemy mieli podwójne święto. Dziś razem ze swoim synem odbieramy świadectwo. On z wyróżnieniem za ukończenie II klasy technikum, ja za zdanie matury po 18 latach.

To przykład na to, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno a dzieci w tym pomagają i wspierają.

Dziękuję za przygotowanie, za spotkania i rozmowy w klasie. Szczególnie za matematykę, gdyż po zajęciach z P. Anią bardzo ja polubiłam a jak mówię o tym znajomym to patrzą na mnie jak na kosmitę.

Pozdrawiam Serdecznie
Szczęśliwa maturzystka po latach


Pani Joasiu!!
Wstydzę się polskiego – tylko 56%
Matematyka – 68%
Angielski – 95%

I po 100% za oba ustne 🙂

Wie Pani że Kasia wyprzedziła mnie o 1% ….
Dobrze nam zrobiło to współzawodnictwo 🙂


Tak na początku, to chciałabym podziękować za zorganizowanie kursu dla osób, które zdawały egzamin maturalny po latach tak jak ja.
 
Uważam, że był to pomysł bardzo fajny, przede wszystkim oszczędność czasu (nie trzeba nigdzie specjalnie dojeżdżać), w razie nieobecności można odtworzyć nagranie, oraz bardzo obszerny zasób niezbędnych materiałów.
 
Fakt jest taki, że w tak krótkim czasie i po długiej przerwie w nauce  nie jest się w stanie przyswoić całego materiału, ale zawsze warto spróbować.
 
Jeśli chodzi o prowadzących zajęcia to nic złego nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie. Byłam bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana, zarówno materiałami jakie otrzymywaliśmy jak i sposobem przedstawienia omawianych zagadnień i problemów.
 
Pani Ewa – nasza polonistka zawsze przedstawiała bardzo ciekawe prezentacje, bardzo szczegółowe  – samo przygotowanie owych prezentacji musiało zajmować wiele czasu. Co najważniejsze oprócz materiałów z lekcji zawsze wiele dodatkowych materiałów mogliśmy znaleźć w sekretariacie . (czasami ilością byłam przerażona ale wiem, że to dla naszego dobra).
 
Jeśli chodzi o naszą matematyczką  – Panią Joasię to również byłam bardzo zadowolona. Może moglibyśmy otrzymywać trochę więcej zadań wraz z rozwiązaniami. Ale patrząc na ogół wszystkich zajęć to bardzo jasno i klarownie wszystko tłumaczyła. Nie miałam problemów ze zrozumieniem omawianego materiału. Zawsze tłumaczyła niezrozumiałe zagadnienie do skutku. Dodatkowe konsultacje, również były świetnym pomysłem. Myślę, że bez nich po kilkunastoletniej przerwie w nauce niektóre tematy byłyby nie do ogarnięcia.
 
Oczywiście gdybym więcej czasu poświęciła na ćwiczenia, gdybym rozwiązywała wszystkie zadania domowe (a przynajmniej większość) zarówno z języka polskiego jak i matematyki to na pewno wyniki byłyby lepsze


Dzień dobry, dziękuję bardzo za owocną współpracę.  Piszę do Pani osobiście i w załączeniu przesyłam dowód namacalny skuteczności Edu & You, czyli skan mojego świadectwa dojrzałości. Cieszę się bardzo, że podczas poszukiwań odpowiedniego kursu przygotowującego trafiłam akurat na was.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta


Dziękuję za pomoc, bo pomogła i to bardzo. Mój wynik to 95%! Bez stresu dzięki ćwiczeniom i motywacji z waszej strony. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *