Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Już za kilka dni Boże Narodzenie, potem szał sylwestrowej nocy i wejdziemy w nowy – 2018 rok. Koniec grudnia to zawsze czas podsumowań, ale też snucia planów na przyszłość. Jak wyglądał 2017 rok w Edu & You? Co nas czeka w 2018 roku?

 

Rok 2017 Edu & You zalicza do bardzo udanych. Czas toczył się podobnym rytmem, jak co roku. Na przełomie stycznia i lutego nasi ubiegłoroczni kursanci napisali próbną maturę, która pokazała im przede wszystkim, że praca pod presją czasu nie jest tym samym, co odrabianie zadania domowego. Podczas gdy w marcu i kwietniu kursanci atakowali ostatnią prostą do matury, my przygotowywaliśmy się już do nowego roku szkolnego, który zaczyna się u nas w maju wraz ze startem kursów do matury w kolejnym roku. I tak w maju nowi kursanci rozpoczęli drogę ku maturze 2018, a ich „starsi” koledzy zmagali się już nie z próbną, ale z prawdziwą maturą. Potem przyszedł przełom czerwca i lipca, Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki matur i mogliśmy się już wspólnie cieszyć świadectwami maturalnymi.

Latem odpoczywaliśmy, a jesienią rozpoczęliśmy kolejną edycję kursów. Ostatnie miesiące roku upłynęły nam z jednej strony na rozwijaniu nowego – językowego – projektu (o którym na pewno poinformujemy Was i tutaj – na blogu), a z drugiej na przygotowaniach do zewnętrznego audytu, dzięki któremu zdobyliśmy certyfikat jakości TGLS Quality Alliance. To dla nas wielka sprawa, bo nie tylko potwierdza, że to, co robimy, robimy na bardzo wysokim poziomie, ale i pozwala realizować kolejne ważne projekty.

To za nami, a co przed nami? Oczywiście kolejne miesiące towarzyszenia naszym kursantom w przygotowaniach do matury 2018. Będziemy też namawiać tych, za którymi matura chodzi, ale nie mogą się zdecydować, żeby podjęli wyzwanie i dali sobie szansę. Tak na dobrą sprawę jeśli ktoś się uprze, może jeszcze w 2018 roku zdać egzamin chociaż z jednego przedmiotu. Wystarczy do 31 grudnia 2017 lub 7 lutego 2018 złożyć deklarację przystąpienia do matury (gdzie to zrobić i ile masz jeszcze czasu, przeczytasz TUTAJ). To do niczego nie zobowiązuje, a 4 miesiące wystarczą, żeby przygotować się do matury z jednego przedmiotu. A pamiętajcie, że każdy zdany egzamin jest ważny przez 5 lat!

W 2018 roku na pewno wystartujemy też z nowymi projektami. Jeśli więc macie już maturę, ale chcielibyście dalej inwestować w siebie, śledźcie naszego bloga, bo na pewno będziemy tu o wszystkim informować. Planujemy też kampanię i cykl wpisów, w których pokażemy, jak się efektywnie uczyć – przydadzą się każdemu, niezależnie od tego, czy maturę już ma, czy nie.

Na koniec chciałam Wam wszystkim w imieniu całego zespołu Edu & You życzyć wesołych, ciepłych i pełnych optymizmu Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku spełnienia wszelkich edukacyjnych marzeń 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *