Czego jeszcze chciałbyś się dowiedzieć o maturze po latach, czyli wielki finał maturalnej kampanii informacyjnej!

I to już koniec, a właściwie nie koniec, ale wielki finał naszej maturalnej kampanii informacyjnej. Od przeszło dwóch miesięcy starałam się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania w komentarzach na blogu. Mam nadzieję, że nie jednemu z Was pomogłam, może dzięki tym wpisom ktoś podjął  decyzję o zdawaniu matury po latach. Jeśli tak – ogromnie się cieszę 🙂 Egzaminy maturalne 2017 trwają w najlepsze, coraz częściej pytacie mnie o maturę 2018, przyszła więc pora na wilki finał naszej kampanii informacyjnej!

Ów wielki finał rozegra się w sobotę 20 maja 2017 roku o godzinie 10:00 i będzie miał postać webinaru, czyli spotkania on-line na żywo. W tym dniu stanę przed Wami i jeszcze raz odpowiem na wszystkie Wasze pytania, opowiem o starej i nowej maturze, o formalnościach maturalnych, o obowiązkowych egzaminach. Doradzę, co już możecie robić, by zwiększyć swoje szanse na sukces i gdzie szukać pomocy jeśli chodzi o przygotowania do matury.

Chciałabym bardzo, żebyście – jeśli już zdecydujecie się zasiąść przed ekranami swoich komputerów i spędzić ze mną trochę czasu – dostali odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Większość z nich znam, ale na pewno nie wszystkie. Dlatego chciałam Was prosić, żebyście poświęcili 10 minut i wypełnili TĘ ANKIETĘ. Dzięki niej poznam Wasze potrzeby, a wspólnie spędzony czas będzie jeszcze bardziej owocny. Ankieta jest anonimowa i można ją wypełniać do poniedziałku 15 maja do północy.

Drogi Czytelniku, jeśli świadectwo maturalne to Twoje wielkie marzenie, którego wciąż nie możesz zrealizować, zarezerwuj sobie czas w sobotę 20 maja o godzinie 10:00. Może się okazać, że udział w spotkaniu ze mną będzie pierwszym – najważniejszym! – krokiem, jaki postawisz, by to marzenie zrealizować. Dlatego obserwuj naszego bloga. Już we wtorek 16 maja podzielę się z Tobą wnioskami, jakie wyciągnęłam z udzielonych odpowiedzi i podam Ci link, dzięki któremu będziesz mógł zarezerwować sobie miejsce na naszym pierwszym spotkaniu na żywo!

Już się nie mogę doczekać! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *