Pierwsze doniesienia po ogłoszeniu wyników matury 2015

30 czerwca 2015 ogłoszono wyniki matur 2015 r. Uwielbiam dostawać takie wiadomości jak ta poniżej od naszej uczennicy – maturzystki po latach.

Pani Ania, która podeszła do matury 2015 r. po 12 latach od ukończenia szkoły, zdała imponująco. Gratuluję Pani Aniu! A zdjęcie Pani świadectwa i Pani słowa umieszczam ku pokrzepieniu serc osób, które być może tak jak Pani kiedyś, zastanawiają się czy dadzą radę zmierzyć się z maturą po latach.

świadectwo Pani Ani

Witam Pani Joasiu,

Udało mi się zaliczyć wszystkie egzaminy i to z lepszymi wynikami niż się spodziewałam 🙂

Jestem mega szczęśliwa, że mam to już za sobą i że mogę w końcu ruszyć do przodu. Póki co wracam do mojej ukochanej Grecji, a od października wybieram się na wymarzone studia.

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej drodze do sukcesu 🙂 I życzę jak najwięcej nowych klientów w Państwa szkole, na pewno będą zadowoleni z poziomu nauczania i atmosfery na lekcjach! Proszę pozdrowić ode mnie panią Justynkę, panią Anię i pana Pawła bo to oni wpoili we mnie całe pokłady pozytywnej energii.

Na maturze było sporo osób po 50-siątce i wcale nie czułam się tam staro.. myślę, że w każdym wieku wypada i nie ma czego się bać. A komisja bardzo przyjazna!

P.S. w załączniku obiekt mojej dumy (musiałam się pochwalić) 🙂

Pozdrawiam
Anna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *