9 myśli nt. „Zaproszenie na maturę po latach

 1. Witam,
  Zdawałam maturę w latach 2013-2018 za każdym razem poprawiałam matematykę,niestety nie udało się . W tym roku szkolnym chcę podjąć próbę jeszcze raz ,`wiem że muszę zdawać całą maturę od nowa .
  Pytanie moje w jakiej formulę będę zdawała.
  Dodam jeszcze,że liceum kończyłam eksternistycznie w 2005 r.

  • Podziwiam za wytrwałość, zdasz maturę i już nic Cię nie zatrzyma:-). Zastanawiam się jaki jest problem z matematyką, czy nie trzeba się temu bliżej przyjrzeć? Rzeczywiście w 2019 trzeba już zdawać wszystko od nowa:-(. 2019 to też ostatni rok obowiązywania matury na starych zasadach, w tej formule będzie Cię obowiązywała. W 2020 zaś wszyscy będą już zdawać na nowych.

 2. Bede zdawała mature na starych zasadach w 2019 roku (prezentacja z jezyka polskiego). Skad mam wziac tematy do napisania prezentacji?

 3. Czy jeśli w tym roku zdajr mature z rozszerzonej biologi i matematyki to za rok moglabym po prostu zdac mature jeszcze z chemi ? I nie musze pisac wszytkich przedmiotow tylko sama chemie? Da sie ją zdać za rok pomimo ze w tym roku jej nie pisze wjec to nie bd poprawa wyniku?

 4. Witam, zdałam maturę w 2007 roku, chciałabym jednak przystąpić do egzaminów z dodatkowego przedmiotu. Czy w takim wypadku mam szansę na przystąpienie do niego bez zdawania całej matury? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *